Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Rüyada Tatlı Görmenin İncelikleri Burada !!!

Rüyada Tatlı Görmek

 Rüyada tatlı görmek rüya sahibi için yaşadığı huzursuzlukların sıkıntıların ve eğer hane içinde yaşanan bir sağlık problemi var ise bunun artık son bulacak ve güzel günler yaşayacağız anlamına gelir.

Rüyada Tatlı Yemek

Rüyada tatlı yemek huzurlu ve güzel bir hayat süreceğiniz rahatla kavuşacağınız ve kimseye muhtaç olmayacağınız bir ömür süreceğinize işaret eder.

Rüyada hangi tatlıyı gördüğünüz veya tatlı yeni şekilde gördüğünüze göre farklı tabirleri olan bu rüya yazımızın devamında detaylı bir şekilde açıklanmıştır.

Rüyada başka birisinin tatlı yediğini görmek size ciddi bir şekilde destek olacak ve sizi maddi manevi yalnız bırakmayacak bir yakınınızın olduğuna işaret eder.

Rüyada Baklava Tatlısı Görmek

Girdiğiniz kalabalık ve neşeli bir ortamınız olacaktır.

Rüyada baklava tatlısı görmek bir izdivaca söze nişana veya hayırlı bir işe adım atmak için bir araya gelen insanları ifade eder. Bütün akraba için çok hayırlı ve gurur verici bir olay yaşanacak ve insanlara karşı her zaman başınız dik olacaktır.

Bu rüyanın iyi olmayan bir tabiri ise şudur; insanların duygularıyla oynayan ve onları kandıran bir yapınızın olduğudur. Birden fazla kişiyle görüşüp onlardan istifade eden bu yanınız size kısa zamanda ciddi sorunlar yaşatacak ve pişmanlıklarınız olacaktır.

Rüyada Tatlı Kızartmak

Rüyada tatlı kızartmak etrafınızda dönen dedikodu ve yalan yanlış olayların olduğuna işarettir.

Bu rüya sizin için şöyle bir mesaj vermektedir duyacağınız her ne olursa olsun bu durumu sorgulamadan araştırmadan hiç kimseye suç atmamalı ve haksızlığa yer vermemelisiniz.

Yaşamınızda hayırlara vesile olacak bir eser tavsiyesi

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar kitabı

Duaların muazzam gücünden faydalanarak hayatınızda yepyeni kapıların açılmasını istiyorsanız Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar kitabını mutlaka okumalısınız.

Yüzlerce sahih duaya yer veren bu eser okurlardan çok olumlu yorumlar almaktadır ve inşallah sizin için de hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

Kenzül Dua veya Anahtar Dualar adıyla tanınan bu yapıt, birçok kişiye ciddi anlamda fayda sağlamış ve katkı sunmuş muazzam bir kitap. Siz de bu muazzam Kitabı indirmek için şuradaki linke tıklayınız… (Tıklayıp Kenzül Dua Kitabı’nı indirin.)

 

Hane içine huzursuzluk koymak isteyen ve aileyi dağıtmak isteyen kişilere karşı çok dikkatli olmalısınız.

Rüyada Halka Tatlı Yemek

Rüyamızda halka tatlıyı yediğinizi veya sadece halka tatlıyı görmeniz kafanızı çok karıştıracak bazı durumlar yaşayacak ve bundan dolayı kendinizi çıkmazda hissedeceksiniz.

İkilemde olacağınız bazı durumlar karşınıza çıkacak ve doğru yolu bulmada zorlanacaksınız.

Rüyada Hamile Birinin Tatlı Görmesi

Bu rüya çok hayırlı ve güzel şeylerin olacağına işarettir.

Edilen duaların ve tutulan dileklerin artık kabul olacağına ve bundan dolayı inancını yitirmemeye yönelik bir rüyadır.

Hedeflediği bazı hayallerinin olduğu bu hayalleri gerçekleştirmek için de karşısında çok büyük bir fırsatın çıkacağı anlamına gelir.

Rüyada hamile bir kadının çikolata veya ondurma tatlısı yemesi İçindeki bütün sıkıntılarını anlatacağı bir dostu ile karşılaşacak onunla yapacağı sohbetten sonra kendisini çok rahatlamış ve mutlu hissedecektir.

Rüyada Gördüğü Tatlıyı Yiyememek

Hayalini kurduğunuz önemli bir dileğinizi çok yaklaşacak fakat onu bir türlü elde edemeyeceksiniz.

Yakın zamanda böyle bir durumla karşı karşıya kalırsanız inancınızı ve umudunuzu yitirmemeye ve kendinizi umutsuzluğa sürüklememeye dikkat edin.

Unutmayın ki hayatınızda fırsatlar birden fazla karşımıza çıkmaktadır. Önemli olan doğru zamanı yakalamak.

Rüyada Tatlı Yapan Birini Görmek

Rüyada tatlı yapan kişi bir erkek ise size ciddi bir şekilde yaklaşacak ve sizi ömür boyu yalnız bırakmak istemeyecektir.

Rüyada gördüğünüz kişi kadın ise burada biraz daha temkinli olmalı ve karşınıza çıkan kişilere karşı daha ayrıntılı ve detaycı olmanızda fayda vardır.

Rüyada Tatlı Yapmak

Bir süredir sizin kafanızı meşgul eden ve size her alanda engel çıkaran durumları ortadan kaldıracak ve bundan sonraki yaşamınızda çok daha güzel ve kolay bir hayat yaşayacaksınız.

 Rüyanızda yaptığınız tatlıları arkadaşlarınıza ikram ediyor iseniz size muhtaç olacak bir yakınınıza karşı daha merhametli ve anlayışlı olmanız için bir uyarı bir işaret anlamına gelen bir rüyadır.

Rüyada Tatlı Aşermek

Bu rüyanın sahibi eğer bir kadın ise çok yakın bir zamanda bir çocuğa sahip olacak tır.

Eğer rüya sahibinin çocukları var ise onlardan hiç ummadığı kadar hayırlı işler görecek ve onlarla gurur duyacaktır.

Böyle bir rüyanın diğer bir anlamı ise manevi yönlerini kaybetmiş ve gözünü dünya malına mirasını dikmiş bir insanın bu yanlıştan dönmesi ve hayatta manevi duyguların da olduğunu hatırlaması için gönderilmiş ilahi bir mesaj niteliğindedir.

Rüyada Tatlı Satmak

Bugüne kadar her konuda cimrilik eden ve paylaşmayı sevmeyen bir kişiliğe işaret eder. Hayatını bu şekilde yaşayan insanların zamanı gelince pişmanlıkları ve yalnızlıkla ile baş başa kalacağı anlamına gelen bir rüyadır.

En yakın zamanda insanlarla maddi manevi paylaşım içinde olmalı ve yaptığınız bu hataları telafi etmemiz için gördüğünüz bir rüya olarak kabul edebilirsiniz.

Bu davranışlarınız yüzünden insanları kendinizden uzaklaştırmış ve zamanla yalnız kalmış iseniz bunların hesabını kendinize vermeniz de hayrınıza olacaktır.

Diğer manası ise, güzel ve samimi konuşması ile sizi sürekli kandıran ve ağzınızdan laf almak için etrafınızda dönen bazı kişilerin olduğu ve kendinizle ilgili şeyleri anlatırken daha dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelmektedir. İnsanların güler yüzüne hemen kanmamalısınız.

Rüyada Tatlı Almak

Çevrenizde size değer veren ve sizin iyiliğinizi düşünen birisinin vasıtasıyla yeni birisiyle tanışacak ve bu kişiyle çok ortak noktanız olduğunu fark edeceksiniz.

Kısa zamanda onu hayatınıza alacak ve çok güzel bir beraberliğe adım atacaksınız.

Rüyada Tatlı Çalmak

Rüya sahibinin girdiği ortamlarda sadece kendisinin ilgi görmesini ve insanların sadece kendisine sevgi saygı göstermesini istiyor olmasıdır.

Bencil ve kimseyi düşünmeyen insanların karşı tarafa verdiği zararın ve incitici hareketlerin farkında olmaması ve insanların hakkını yerken hiçbir şekilde rahatsız olmadığı anlamına gelir.

Rüya sahibi için en azından kendisini biraz eleştirmeli ve yaptığı hataların farkına varmasını sağlayacak anlamlı ve güzel bir rüyadır.

Gerek iş hayatında gerekse manevi konularda karşısındaki kişinin duygularını hislerini düşünmeden onunla rekabet halinde olmaya ve kendisi için karşısındaki kişiyi hiç düşünmeden ezen bir davranışa dikkat çeker.

Rüyada Tatlı Dağıtmak

Yapacağınız ticari bir iş sayesinde çok kişiye ekmek kapısı açacak ve insanlara örnek olacaksınız.

Rüyada dağıttığınız tatlı kadar sevabınız ve iyiliğiniz olacak demektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir