Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Rüyada Güvercin Görmenin Alametleri …

Rüyada Güvercin Görmek

Rüyada güvercin görmek çok farklı ve önemli mesajlar veren, hayatınızda oluşacak yeni durumlara işaret eder.

Öncelikle rüyada gördüğünüz güvercini ne şekilde nasıl veya hangi renkte gördüğünüz çok önemlidir.

Rüyada güvercin görmek genel olarak hayatınızda kendinizi güvende hissetmek istediğiniz ve bunun için sırtınızı dayamak istediğiniz birisinin olması anlamındadır.

Hayatınızda size güven veren ve sizi her durumda savunan bir kişinin yanınızda olmasını çok istediğiniz ve ona ihtiyaç duyduğunuz manasına gelir.

Rüyada Yaralı Güvercin Görmek

Rüyada yaralı güvercin görmek yaptığınız işleri sürekli yokuşa sürdüğünüz ve bu işleri gözünüzde büyüterek zorlaştırdığınız anlamına gelir.

Yakın zamanda katılacağınız yeni bir işin olduğu ve bu işi yakınlarınızın desteği ile çok kolay bir şekilde atlatacak ve işin sonunda kendinize olan güveniniz artacaktır.

Rüyada Paçalı Güvercin Görmek

Rüya sahibi için pek de hayırlı olmayan buraya nereden geldiğini anlamadığınız bazı belaların yaklaştığını işaret eder. Yakınlarınızın bu durumda payı olacaktır ve sizi çekemeyen insanların iftirası ile karşı karşıya kalacaksınız.

Uzun süreli yaşanacak olan bu sıkıntılı günler psikolojik yönden sizi yıpratabilir. Güçlü olmalı ve bu zorlu günlerin geçmesi için sabırlı olmanız hayrınıza olacaktır.

Rüyada Güvercin Öldürmek

Rüyada güvercin öldürmek rüya sahibi için sıkıntılı ve üzüntülü günlerin yaklaştığı anlamına gelir. Hane içinde yaşanacak bir yasınızın olacağı ve uzun süreli bir hüznün hakim olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi için pek de hayırlı olmayan bu rüya sizi üzebilir.

Hazırlıklı ve güçlü olmanız hayrınıza olacaktır.

Rüyada Güvercin Yumurtası Görmek

Rüya sahibi için bereketli ve rızklı günlerin yaklaştığı anlamına gelir.

Rüyanızda eğer güvercin yumurtasını yiyorsanız hayatınızda yaptığınız ve bundan sonra yapacağınız her işte adaletli ve merhametli bir kişiliğe sahip olduğunuz anlamına gelir.

Güvercin yumurtasını kırıyor iseniz karşınıza çıkacak çok iyi niyetli bir insanın olacağı ve siz bu kişiye haksızlık yaparak ona hak etmediği şeyler yaşatacaksınız.

Bu olay sonrasında uzun süreli bir vicdan azabı ve sıkıntı yaşayacağınız anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Güvercin Görmek

Rüyada beyaz güvercin görmek yakın zamanda iyi ve güzel haberler alacağınız ve kısa süre içinde hedeflediğiniz yerde olacağınıza işaret eder.

Bu rüya çok güzel ve bereketli günlerin yaklaştığı ve bundan sonraki hayatınızda rahata kavuşacağınız anlamına gelir.

Rüyada Rengarenk Güvercin Görmek

Bu rüya çok hareketli ve eğlenceli günlerin yaklaştığına ve güzel dostluklar kurulacağına işaret eder.

Bu rüyanın diğer bir anlamı ise bulunduğumuz ortamdan uzaklaşma isteği yaşayacaksınız.

Kısa süreli bir seyahate çıkacak ve kafanızı dinlemek için fırsat bulacaksınız.

Rüyada Siyah Güvercin Görmek

Rüyada siyah güvercin görmek bu aralar tanışacağınız yeni insanların olacağı ve bu insanların sizi kötü ortamlara sürükleyeceği anlamına gelir.

Yaşamınızda hayırlara vesile olacak bir eser tavsiyesi

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar kitabı

Duaların muazzam gücünden faydalanarak hayatınızda yepyeni kapıların açılmasını istiyorsanız Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar kitabını mutlaka okumalısınız.

Yüzlerce sahih duaya yer veren bu eser okurlardan çok olumlu yorumlar almaktadır ve inşallah sizin için de hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

Kenzül Dua veya Anahtar Dualar adıyla tanınan bu yapıt, birçok kişiye ciddi anlamda fayda sağlamış ve katkı sunmuş muazzam bir kitap. Siz de bu muazzam Kitabı indirmek için şuradaki linke tıklayınız… (Tıklayıp Kenzül Dua Kitabı’nı indirin.)

 

Hayatınıza alacağınız yeni insanlar olacak ve bu insanlara çok kısa sürede güveneceksiniz.

Bu rüya sizin için bir uyarı niteliğindedir ve iyi niyetinizi kullanacak insanlara karşı temkinli olmanız için bir işarettir.

Rüyada Güvercinin Başınıza Konması

Uzun zamandır emek verdiğiniz ve bütün varınızı yoğunuzu harcadığınız bir iş sonucunda istediğiniz konuma ulaşacak ve başarıyı elde edeceksiniz.

Hak ettiğiniz bu noktaya gelmek için ciddi emek ve zaman harcayacak sonunda istediğiniz her şeyi elde edeceksiniz.

Rüyada gördüğünüz güvercin eğer üzerinize pisliğini yapıyor ise çok büyük meblada bir mirasa veya paraya konacağınıza işaret eder.

Rüyada Güvercin Sürüsü Görmek

Karşınıza birden fazla yol çıkacak ve hangi yolu seçeceğinize bir türlü karar veremeyeceksiniz.

Bir süredir durgun giden hayatınız bir anda canlanacak ve karşınıza çıkacak olan bu fırsatları değerlendirmek isteyeceksiniz.

Karar verirken güvendiğiniz ve saygı duyduğunuz bir büyüğünüzden yardım istemeli ve doğru yolu bulmanız da öncülük edecek bu kişiye karşı sadık kalmalısınız.

Rüyada Güvercin Uçurmak

Rüyada güvercin uçurmak size güveni ve saygısı olan insanların varlığına işarettir.

Bu aralar sevdiğiniz insanlara karşı daha az ilgi ve sevgi gösterdiğiniz anlamına gelir.

Siz farkında olmasanız bile size gönül koyan ve içten içe üzülen insanların olduğunu unutmayın.

Kendi yoğunluğunuz ve sıkıntılarınızın içinde kaybolarak ailenizi ve sevdiklerinizi ihmal etmemeye dikkat edin.

Rüyada güvercin uçurmak diğer anlamıyla her durumda sizin yanınızda olan ve size destek olan sadık bir dostunuza işarettir.

Bu rüyayı gören kişiler genel olarak güvenilir, sadık ve yardımsever insanlardır.

Rüyada Güvercin Beslemek

Rüyanızda güvercin besliyor iseniz yapacağınız işlerde herkesin takdirini kazanacak ve onları desteğini alacağınız anlamına gelir.

Rüya sahibi için çok güzel ve iyi işler başaracağına işaret eder.

Bundan sonraki hayatınızda yaptığınız işlerde İnsanlara çok faydalı olacaksınız ve birçok insanın hayır duasını alacaksınız.

Rüyada güvercin beslemenin diğer bir tabiri ise hayatınızda pişmanlıklar ve yanlışlar yaşamak istemiyorsanız atacağınız adımları çok dikkatli seçmeli ve doğru yoldan şaşmamalısınız.

Rüyada Güvercin Yuvası Görmek

Rüya sahibi eğer bekar ise yakın zamanda istediği kişi ile evlenecek ve çok güzel bir yuva kuracaktır. Ummadığınız kadar kısa bir süre içinde gelişecek olan bu durum sizi çok heyecanlandıracak ve şaşırtacaktır.

Rüya sahibi eğer evli ise evlatlarından birisinin hayırlı evliliğini yaşayacaklar.

Rüyada Güvercin Yuvasını Bozmak

Hane içine sürekli karışan ve huzurunu bozmak isteyen kişilerin olduğuna işaret eder. Bu rüya üçüncü kişilerin sizin aile ilişkilerinizi ve hesabınıza karışmaması için size bir uyarı anlamı taşır.

Bu gibi durumlarda kötü niyetli insanları kendinizden uzak tutmalı ve insanların sözlerini ciddiye almamalısınız.

Rüyada Güvercin Yavrusu Görmek

Bu rüya genel olarak çok güzel günlerin yaklaştığı ve bundan sonraki her işinizde işinizin rast gideceği anlamı taşır.

Diğer bir manası ise canınızı sıkan ve size dert olan durumların ortadan kalkacağı ve kendinizi çok hafiflemiş hissedeceğiniz anlamına gelir.

Yani güvercin yavrusu görmek rüya sahibi için sıkıntılarının ve zorlu günlerinin zamanla azalacağı ve ummadığı bir şekilde bunlardan kurtulacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Güvercin Avlamak

Çevrenizde sizi kıskanan ve size her fırsatta zarar vermek isteyen insanların olduğuna işaret eder.

Bu kişilere karşı her zaman temkinli olmalı ve onların eline koz vermemelisiniz. Şahsınızla ilgili sürekli arkanızdan yalan yanlış dedikoduların yapıldığı ve kötü kalpli insanların varlığına işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir