Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Rüyada Fal Görmenin Alametleri ???

Rüyada Fal Bakmak

Rüyada bir yakınınızı veya hiç tanımadığınız birisine fal bakıyor iseniz bu rüya sizin için merak ettiğiniz birçok konuda artık sonucu oluşacak ve merakınızı gidereceksiniz.

Rüyada fal bakan kişi hayatında genel olarak içgüdüleri çok iyi ve insanlara karşı açık sözlü olduğu anlamına.

Bu yönünüz ile insanların size karşı hissettikleri ve yapmak istedikleri kötülükleri önceden görecek ve anlayacaksınız. Bu yeteneğiniz sayesinde size zarar vermek isteyenlere engel olacak ve mesafeyi koruyacaksınız.

Rüyanızda bir erkeğe fal bakıyor iseniz; sizi uzaktan uzağa beğenen ve size karşı farklı hisler taşıyan bir erkeğin varlığına işaret eder.

Rüyada Fal Baktırmak

Rüyada fal baktırmak rüya sahibi için cesaret edemediği ve insanların etkisinde kalarak birçok şeyi ertelediği anlamına gelir. Rüya sahibi yakın zamanda bütün cesaretini ve özgüveni toplayacak kimsenin inanmayacağı işler başaracaktır.

Hayatınızda yapmak istediğiniz fakat bunun için sürekli çevrenizdeki insanların etkisinde kalıyor iseniz bunları artık bir son verecek ve insanlara ne düşüneceğini umursamayacaksınız.

Bu rüya sizin için çok güzel başlangıçların olacağı ve bundan sonraki hayatınızda her şeyi kendi başınıza başaracağınız bir hayatınızın olacağı anlamına gelir.

Rüyada El Falı Baktırmak

Rüya sahibi eğer bekar ise bir süredir peşinden koşan birisinin olduğu ve ona yakın zamanda olumlu cevap vererek hayatını birleştireceği anlamına gelir.

Rüyada el falı baktırdığını görmek bir kişi ile hayatını birleştirip onunla yola devam etmek anlamındadır.

Rüyada Kahve İçip Fal Baktırmak

Yakın zamanda gireceğiniz bir kalabalığın olacağı ve bu kalabalıkta hayırlı işlerin konuşulacağı anlamına gelir.

Bu durum sizi veya aileden birisini ilgilendirecektir.

Rüyada Falcı Görmek

Rüyada falcı görmek sizin için art niyetli ve fesat insanların olduğu anlamına gelir.

Yaşamınızda hayırlara vesile olacak bir eser tavsiyesi

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar kitabı

Duaların muazzam gücünden faydalanarak hayatınızda yepyeni kapıların açılmasını istiyorsanız Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar kitabını mutlaka okumalısınız.

Yüzlerce sahih duaya yer veren bu eser okurlardan çok olumlu yorumlar almaktadır ve inşallah sizin için de hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

Kenzül Dua veya Anahtar Dualar adıyla tanınan bu yapıt, birçok kişiye ciddi anlamda fayda sağlamış ve katkı sunmuş muazzam bir kitap. Siz de bu muazzam Kitabı indirmek için şuradaki linke tıklayınız… (Tıklayıp Kenzül Dua Kitabı’nı indirin.)

Büyük bir azim ve sabır ile yaptığınız bazı işlerde insanların sizin hevesinizi kıracağını ve yaptığınız işten sizi soğutacağı anlamındadır.

Rüyada Falcıya Gitmek

Yalnız başınıza bir falcıya gidip fal baktırıyor iseniz; düşmanlarınıza karşı çok acımasız ve haksızlık edeceğiniz anlamına gelir.

Arkadaşlarınız ile beraber falcıya gidiyor iseniz; yapacağınız ortaklı bir işte bol kazanç elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada Birinin Fal Bakması

Ailenizle veya yaşadığınız çevrede sözü geçen bir büyüğünüzün vereceği kararlar sizi olumsuz etkileyecek ve istemediğiniz durumlar yaşayacaksınız.

Böyle bir durum karşısında kendinizi tutamayacak ve yaşadığınız haksızlığı dile getireceksiniz.

İnsanların gözünde bu tutumunuz hoş karşılanmayacak ve bir süre kırgınlıklar yaşanacaktır.

Rüyada Kahve Çekirdeği Görmek

Kısmetinizin parça parça ama sürekli olacağı anlamına gelir.

Elinize geçecek olan para ve fırsatlar sizi yavaş yavaş istediğiniz konuma getirecektir. Alacağınız bazı haberler olacak ve sizi kısa süreli de olsa mutlu edecektir.

Rüyada Su Falı Baktırmak

Sizin bütün sırlarınızı ve hayatınızla ilgili bütün önemli durumlarınızı bilen bir arkadaşınız size hiç ummadığınız bir şekilde hata yaparak aranızda olan her şeyi başkalarını anlatacağı anlamına gelir.

Bu kişi ile eğer aranız açılır ise sırlarınızı açığa vereceği korkusu size sıkıntı ve endişe verecektir.

Rüyada Tarot Falı Baktırmak

Tarot falı görmek genel olarak yaşayacağınız karışık ve zorlu bir hayatınızın olacağı ve elde etmek istediğiniz her şeyin önünde bir engel olacaktır.

Rüyada siz tarot falı bakıyor iseniz; bunun yorumu ise zorda kalacak olan bir arkadaşınız kapınızı çalacak ve sizden önemli bir konuda yardım isteyecektir.

Bu arkadaşınızı sırtınızı dönmemeli ve elinizden gelen yardımı yapmanız sizi vicdanen mutlu edecektir.

Rüyada Fal Baktırmak İstemek

Eğer rüyanızda size zorla fal bakmak isteyen veya baktırmak isteyen birileri var ise bu istemediğiniz bir ortamda bulunacağınız ve yapmak istemediğiniz şeyleri zorla yaptıracakları anlamına gelir.

Bugünlerde hayatınızla ilgili önemli kararlar alacaksınız kimseden etkilememeli ve kendi mantığınızla bu kararları almalısınız.

Rüyada Erkeğe Fal Baktırmak

Rüya sahibinin mutlu ve huzurlu bir evlilik yapacağı hayatında huzurun eksik olmayacağı anlamına gelir.

Rüyadaki erkek eğer bir yabancı ise bu duruma çok dikkat etmeli ve karşınıza çıkacak yeni insanlara kısa sürede güvenmemeli siniz.

Rüyada Kadının Fal Bakması

Rüya sahibi eğer erkek ise karşısına cazibeli ve kadınlığını iyi kullanan birisini çıkacağı anlamına gelir.

Bu kadına çok dikkat etmelisiniz.

Çünkü aklınızı başınızdan alıp size istediği her şeyi yaptıracaktır.

Rüya sahibi eğer kadın ise ailesinden birisinin geçireceği hafif bir hastalık olacak ve kısa sürede toparlanacak tır.

Rüyada Fala İnanmak

Rüyanızdaki fala inanıp hayatınızı ona göre şekillendiriyor iseniz insanlara karşı fazla en iyi niyetli ve saf yaklaştığınız anlamına gelir.

Her konuya ve her şeyi inanmanız sizi gün geldiğinde çok üzecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir