Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Rüyada Ceviz Görmenin Gizemleri…

Rüyada Ceviz Görmek

Rüyada ceviz görmek cevizi nasıl gördüğünüze göre farklı yorumlar alan geniş anlamlara sahip bir rüyadır.

Genel olarak ceviz görmek ketum nemrut ve kıskanç kişilere işaret eder.

Rüyada ceviz görmek sizde kronik bir hastalığa ve bununla uğraşmaya, hane içinde yaşanacak tatsızlıklara ve bazı kötü olaylar yaşanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Ceviz Çuvalı Görmek

Rüyanızda gördüğünüz ceviz bir çuvalın veya tenekenin içinde ise size kalacak olan yüklü miktarda bir miras ve varlığa işaret eder.

Gördüğünüz cevizler çok miktarda ve kırılmış ise işleriniz rayına girecek ve hiçbir engelle karşılaşmayacaksınız.

Rüyada Ceviz Yemek

Rüyada ceviz yemek genel olarak kötüdür. Canını sıkacak ve bir türlü kurtulamayacağınız bazı belaların başınıza geleceği ve bu sıkıntıların kafanızı sürekli meşgul edeceği anlamına gelir.

Ceviz yeyip eliniz kirleniyor ise bir türlü kurtulamayacağınız ve hayatınızı zora sokacak olayların yaşanacağı anlamındadır.

Yaşamınızda hayırlara vesile olacak bir eser tavsiyesi

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar kitabı

Duaların muazzam gücünden faydalanarak hayatınızda yepyeni kapıların açılmasını istiyorsanız Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar kitabını mutlaka okumalısınız.

Yüzlerce sahih duaya yer veren bu eser okurlardan çok olumlu yorumlar almaktadır ve inşallah sizin için de hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

Kenzül Dua veya Anahtar Dualar adıyla tanınan bu yapıt, birçok kişiye ciddi anlamda fayda sağlamış ve katkı sunmuş muazzam bir kitap. Siz de bu muazzam Kitabı indirmek için şuradaki linke tıklayınız… (Tıklayıp Kenzül Dua Kitabı’nı indirin.)

Rüyada Ceviz Ağacına Çıkmak

Rüyada ceviz ağacına çıkmak yanlış kişilere güvenip onlara bütün sırlarınızı anlattığınız anlamındadır.

Rüyada ceviz ağacına çıkıp inememek verdiğiniz bir karar neticesinde bir türlü geri dönmediğiniz ve bundan pişmanlık duyduğunuza işarettir.

Rüyada Ceviz Ağacından Düşmek

Kendinizi çok büyük ve kanlı bir kavganın içinde bulacak ve ciddi yaralar alacaksınız.

Rüyada ceviz ağacından düşüp ölmek hayırlı bir rüya değildir. Verdiğiniz kararlarda sonu iyi olmayacak ve sizi huzursuz eden durumlar yaşayacaksınız. Rüyanızda eğer ceviz ağacından düşüp ufak tefek yaralar alıyorsanız hayatınızda bazı küçük engeller çıkacak fakat bunları kısa sürede atlatacaksınız.

Rüyada Ceviz Toplamak

Rüyada ceviz toplamak güzel güzel bir rüyadır. Mala mülke ve varlığa işaret eden bu rüya size mutluluk ve huzur verecektir.

Rüyada Ceviz Ağacı Taşlamak

Kendinizi bir anda iftiralara uğramış ve haksızlığa uğratılmış olarak göreceksiniz.

Rüyada ceviz ağacı taşlamak diğer bir tabiri ise karşınıza çok güçlü ve inatçı bir rakibinizin çıkacağı anlamına gelmektedir.

İş sektöründe bu tarz ilişkileri çok fırsat vermemeli ve rakiplerinize karşı daha ılımlı olmanız faydanızadır.

Rüyada Ceviz İçi Görmek

Hayatınızda size çok değer veren ve sizi her daim güvenen birisinin hayatınıza gireceği anlamına gelir.

Rüyada ceviz içi görmek yapılacak olan güzel bir izdivaca kurulacak bir yuvaya işarettir.

Rüyada ceviz içini yemek ise umudunuzu kestiğiniz birtakım işlerinizde yavaş yavaş kara geçecek ve kazancınız artacak demektir.

Rüyada ceviz içi görmek genel olarak güzel ve hayırlara vesile olan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişiler genel olarak hayatlarında çok şanslı ve mutlu bir hayat sürerler.

Rüyada Ceviz Ağacının Kesildiğini Görmek

Rüya sahibinin eğer uzun süreli bir ilişkisi var ise bu ilişkinin artık biteceği ve ayrılık kararını alınacağına işaret eder.

Aranızda oluşacak uyumsuzluklar ve anlaşmazlıklar sebebiyle zamanla bir takım kavgalar çıkacak ve kendinizi bu ilişkiden uzak tutma kararı alacaksınız.

Rüya sahibinin eğer bir ilişkisi yok ise yakın zamanda adım atacağı bir ilişkisi başlayacaktır.

Fakat bu karar doğru olmayıp ciddi pişmanlıklara sebep olacaktır.

Rüyada ceviz ağacını eğer siz kesiyor iseniz iş hayatınızda sıkıntılı günlerinizin başlayacağı ve kendinize hakim olamamanız sebebi ile suçlu konumda olacağınız anlamındadır.

Eğer sinirli bir yapınız var ise öfkenizi hakim olmalı ve karşınızdaki kişiye karşı daha sakin davranmanız hayrınıza olacaktır.

Rüyada Ceviz Kırmak

Rüyada ceviz kırmak size karşı yapılan haksızlıklar karşısında çok güçlü duracağınız ve insanlara haklı olduğunuzu ispat edeceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada Dalında Ceviz Görmek

Rüyada dalında ceviz görmek; hane içine girecek bir bebeğe veya yeni geline işaret eder.

Rüyada gördüğünüz ceviz yeşil ise; yeni başlayacak bir ilişkinizin olacağı ve eski defterleri kapatacağınız anlamına gelir.

Rüyada Ceviz Kabuğu Görmek

Yakın zamanda sizi rahatsız edecek ve hoşunuza gitmeyecek bazı duyumlar alacaksınız. Bunlar sizi çekemeyen ve size her alanda kıskanan kişilerin atacağı birtakım iftiralara ve yersiz konuşmaları işaret eder.

Rüyada ceviz kabuğunu eğer yiyorsanız; üstesinden gelemeyeceğiniz bir takım sorumlulukları alacak ve bu sorumluluklar bir süre sonra size ciddi yük olacaktır. Bu rüya kendinizi yapamayacağınız şeylere söz vermemek adına bir uyarı niteliğindeki rüyadır.

Rüyada Ceviz Ağacı Dikmek

Rüya sahibinin çok da büyük hesaplar yapmadan adım atacağı bir işte ciddi paralar kazanacağı ve insanlara çok faydalı birisi olacağına işaret eder.

Rüyada diktiğiniz ceviz ağacı eğer yapraklarını döküp solar ise yaşayacağınız bir takım üzüntülerin olacağı ve bunların sizi yıpratacağı anlamına gelir.

Rüyada Ceviz Ağacı Sulamak

Bu rüya çok darda kaldığınız bir anda ummadığınız bir kişiden alacağınız yardıma ve darlıktan kurtulacağınıza işaret eder.

Bu kişi aile içinde bir büyüğünüz ve saygınlığı olan bir kişi olacaktır.

Rüyada Ceviz Ağacı Bahçesi Görmek

Katılacağınız kalabalık bir davet olacak ve bu davette zor anlar yaşayacağınıza işaret eder.

İyi anlaşamadığınız ve görüşmek istemediğiniz bazı kişilerle karşılaşabilir huzursuzluk yaşayabilirsiniz.

Rüyada Ceviz Çalmak

Rüyada bir komşunuzun veya bir yabancının bahçesinden ceviz kaldığınızı görüyor iseniz yapacağınız bir işte haksızlık yapıp insanların hakkını yiyeceğinize işaret eder.

Bu rüya nefsinize hakim olup elinizdekine şükür etmeniz için size bir işaret olabilir.

Hırslarınıza yenilmemeli ve insanları bu sebepten dolayı kaybetmemeyi öğrenmelisiniz.

Zamanla daha fazla kazanmak uğruna insanların hak ettiği yerlere gelmesinde bir engel olmamalısınız.

Bu hususta çevreniz tarafından kötü bir imaj sergiliyor ve insanlar tarafından dışlanıyor olabilirsiniz.

Rüyada Hindistan Cevizi Görmek

Bu rüya yapacağınız yurt dışı seyahatlerine ve güzel insanlar tanıyacağınıza işaret eder.

Bu aralar hayatınıza yeni kişiler girecek ve bunlarla çok güzel birliktelikler yaşayacaksınız.

İnsanlara karşı çok sert ve mesafeli davranmanız sizin için bir kayıp olabilir. Bu karakterde bir kişiliğe sahipseniz biraz daha dikkat etmeli ve insanlara sizi tanıma fırsatı vermelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir