Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Rüyada Bıçak Görmek Hayatınızın Değiştiğinin Bir Alametidir. Mutlaka Okumalısınız…

Rüyada Bıçak Görmek

Rüya sahibinin uzun yıllardır ayrı kaldığı sevdiği birisi ile yakın zamanda kavuşacağı ve yılların özlemini hasretini gidereceğine işaret eder.

Bu ayrılık iş sebebi ile uzamış ve bir araya gelme fırsatı olmamıştır.

Rüyada bıçak görmek; farklı anlamlar ve yorumlara sahiptir. Bu rüyayı nasıl gördüğümüze göre değişir.

Rüyada Bıçak Satın Almak

Rüya sahibini sürekli rahatsız eden ve sabrını zorlayan birisine karşı, kendini zor tutacak, kötülük yapmamak için kendini zorlayacaktır.

Eğer etrafınızda sürekli sizi sinirlendiren ve inatlaşan birileri var ise, uzak durmalı, söylediklerini duymamalıyız.

Rüyada Bıçakla Adam Öldürme

Kafanızda uzun zamandır planladığınız bir intikamınızı alacağınız ve artık gözünüz arkada kalmayacak anlamına gelir.

Rüyada ki kişi eğer tanıdık biri ise; onun ahını ve vebalini aldığınız, bundan dolayı vicdan azabı çekeceğiniz anlamına gelir. İnsanları yargılarken emin olmalı ve ön yargılı yaklaşmamalıyız. Doğrusu bu olmalıdır.

Rüyada Keskin Bıçak Görmek

Rüya sahibinin zeki ve çalışkan bir arkadaş edineceği ve onunla uzun zamanlı güzel vakit geçirecektir. Bu arkadaş size çok faydalı ve uğurlu gelecektir.

Yaşamınızda hayırlara vesile olacak bir eser tavsiyesi

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar kitabı

Duaların muazzam gücünden faydalanarak hayatınızda yepyeni kapıların açılmasını istiyorsanız Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar kitabını mutlaka okumalısınız.

Yüzlerce sahih duaya yer veren bu eser okurlardan çok olumlu yorumlar almaktadır ve inşallah sizin için de hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

Kenzül Dua veya Anahtar Dualar adıyla tanınan bu yapıt, birçok kişiye ciddi anlamda fayda sağlamış ve katkı sunmuş muazzam bir kitap. Siz de bu muazzam Kitabı indirmek için şuradaki linke tıklayınız… (Tıklayıp Kenzül Dua Kitabı’nı indirin.)

Keskin olmayan bıçak görmek; işinizde bazı aksaklıklar ve engeller çıkacaktır. İsteklerinizin yerine gelmesi için biraz daha zamana ihtiyacınız vardır.

Rüyada Bıçak Çekmek

Çıkacak büyük kavgaya ve tartışmaya işaret eder.

Ufak bir tartışma alev alıp büyüyecek ve kısa bir sürede iki taraf birbirine girip kavga edecekler. Kendinizi savunmalı ve yara almamaya çalışmalısınız.

Zira bu kavganın sonu yaralanmaya j-kadar gidebilir.

Bir dostunuza bıçak çekmek; bu dostluğun artık devam etmeyeceği ve görüşmeme kararı alacağınıza işaret eder. Aranızda ki samimiyetin eskisi gibi olmayacağı anlamına gelir.

Rüyada Bıçak Vermek

Bu rüya iki kişi arasında geçecek bir husumete şahit olacağınız ve sizden tanıklık etmenizi isteyecekleri anlamına gelir.

Bu şahitliği doğru ve tarafsız yapmanız çok önemlidir. Zira bedelini boynunuzda hissedersiniz ömür boyu.

Rüyada Bıçak Hediye Almak

Hayatınızda sürekli fazlalık ve yük olan birisinden kurtulmak için plan yapacağınıza işaret eder. Bunun için yakın bir dostunuza akıl danışacak onunla beraber hareket edeceksiniz.

Hediye almakta, güzel sonuçlar elde edip istediğiniz sonuca kavuşacağınız anlamındadır.

Rüyada Bıçak Çalmak

Emeğinizin karşılığını bir türlü alamadığınız ve bundan dolayı isyan edeceğiniz anlamına gelir.

İstediğiniz konumda olmamanızın bir nedeni ise, sizi sürekli geri planda tutmak isteyen bir arkadaşınızın olduğudur.

Onun arkanızdan konuşması ve sizi topluma yanlış anlatmasından dolayı devamlı geri planda kalacaksınız.

Sizin hak ettiğiniz hayatı başkaları yaşıyor olacak.

Rüyada Bıçak Saplamak

Fazla açık sözlü ve dürüst yapınız var ise, bundan biraz vazgeçmelisiniz.

Çünkü bu huyunuzdan dolayı size kızan, öfkelenen ve yanlış anlayan insanlara karşı yanlış bir izlenim bırakıyor olabilirsiniz.

Bu konuda biraz daha temkinli olmanız hayrınıza olacaktır.

Rüyada Bıçak Saplanması

Rüyada bir tanıdığınız size bıçak saplıyor ise; çok ağır bir darbe alacağınız ve ihanet ile karşı karşıya kalacağınıza işaret eder.

 Size hak etmediğiniz ithamlarda bulunacak veya bazı kırıcı hareketler ile canınızı fena yakacaktır. Bu olay sizde derin izler bırakacak ve etkisi uzun yıllar geçmeyecektir.

Rüyada Bıçak Tutmak

Rüyada bıçak tutmak; elinize geçen işleri hakkıyla yapıp yarım bırakmayacaksınız. Bu huyunuzdan dolayı insanların güvenini kazanacaksınız.

Rüyada Bıçak Yarası Görmek

Eskide kalmış bir husumetin tekrar gün yüzüne çıkması ve aynı sıkıntıları tekrar tekrar yaşayacağınıza işaret eder.

Bu olay bir sohbet sırasında veya bir tartışmada hatırlanacak. Sizi rahatsız edecek bu durum kısa bir süre sonra tekrar unutulup gidecektir.

Rüyada Bıçakla Elini Kesmek

Rüya sahibini şaşırtacak ve heyecanlandıracak bir olayla karşı karşıya kalacağına işaret eder. Bu olay hayatınızda ilk defa göreceğiniz bir durum olabilir.

Rüyada Bıçak Bilemek

Rüya sahibi bu aralar yanlış işlere bulaşmış ve yakasını kurtaramıyor ise, bir büyüğüne akıl danışacaktır.

Bu rüya tecrübe sahibi bir büyüğünden alacağı nasihatların olacağı anlamındadır. Bu nasihatlara uymanız ve söz dinlemeniz hayatınızda birçok şeyi yoluna koyacaktır.

Rüyada Bıçak Bulmak

Yıllardır size yapılan yanlışların ve ihanetlerin farkına varıp önemli kararlar alacaksınız. Bu yapılanlar eşiniz veya iş arkadaşlarınızdan birisi olabilir.

Fakat bu güne kadar nasıl fark etmediğinizi düşünüp kendinize kızmanız olası bir durumdur.

Bu insanlarla yollarınızı ayırıp kendinize başka bir yön çizeceksiniz. Pişmanlık yaşamayacağınız bu kararda sizi destekleyenlerin de olacağı anlamına gelir.

Rüyada Bıçak Atmak

Rüya sahibi eğer elindeki bıçağı yere atıyor ise; inadından ve dik kafalığından vazgeçeceği anlamına gelir.

Eğer yaralama maksatlı karşısında duran birisine atıyor ise; dara düşeceğiniz ama bir yakınınızın sayesinde sıkıntılardan kurtulup refaha ulaşacağınız anlamına gelir.

Uzun süredir kafanızı meşgul eden soruların cevaplarına ulaşacaksınız.

Rüyada Çatal Bıçak Görmek

Bu rüya iyi ve eğlenceli zaman geçireceğiniz bir kalabalığa işaret eder.

Bu bir davete katılmanız veya sizin bir davet vereceğiniz anlamındadır. Sevdiklerinizle bir araya gelme ve hoş sohbet etmek fırsatı yakalayacağınız bir ortam olacaktır.

Rüyada Bıçak Düşürmek

Bu rüya size bir uyarı mesajı niteliğindedir.

Yakın zamanda paraya ihtiyacınız olacağı ve kötü günler için mutlaka bir kenarda biraz para bulundurmanız gerektiğine işaret eder.

Aslında bu olması gereken bir durumdur. Eğer siz gereğinden fazla savurgan davranıyor iseniz, yarınları da düşünmelisiniz.

Rüyada Başkasının Elinde Bıçak Görmek

Bu rüya insanlara gereğinden fazla güvenmemeyi ve mesafeyi korumanız gerektiğini anlatır. Her insandan az da olsa bir zarar görme ihtimaliniz olduğunu unutmayın.

Her konuda temkinli olmanız hayrınıza olacaktır.

Rüyada Kırık Bıçak Görmek

Gireceğiniz bir ortamda konuşmalarınız kötü taraflara çekilecek ve aslında olmayan şeyleri varmış gibi göstermeye çalışacak insanlar olacaktır.

Bundan dolayı bu tür ortamlarda iki düşünüp bir söylemeniz sizin için iyi olacaktır. Bazı zayıf karakterli insanlar sizinle uğraşmaktan zevk alıyorlar çünkü.

Rüyada Kırık Bıçak Görmek

Aile bağlarınızın bozulacağı ve eski beraberliği asla bulamayacağınıza işaret eder. Bu durum sizi çok üzse de buna alışmalı hayatınızı bu şekilde yaşamayı bilmelisiniz.

Aile bağlarının kopmasında çeşitli nedenler vardır. Bunlar hayat şartlarında ki stresler, geçim sıkıntıları veya farklı şehirlerde yaşamaya mecbur kalmak olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir