Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Rüyada Bebek Görmek Bildiklerinizi Size Unutturacak…

Rüyada Bebek Görmek

Rüyada bebek görmek; bebeği nasıl gördüğünüze göre farklı yorumlanmaktadır.

Eğer rüyanızdaki bebek tombul ve gülen bir bebek ise, evinize girecek olan bir yakınınızdan güzel haberler alacağınız, hanenizin neşe ve huzurla dolacağının habercisi niteliğindedir. Bu bebek uzun zamandır beklenen huzurun ta kendisidir.

Rüyada bebek görmek; rüyada ki bebek zayıf, solgun yüzlü ve gülmüyor ise; hoşunuza gitmeyecek bir takım sözler işiteceğiniz, huzursuz olacağınız tatsız haberler alacağınız bir döneme gireceğinizin işaretidir.

Rüyada bebek görmek; genel olarak iyi veya kötü bazı haberler alacağınıza işaret eder. Şimdi rüyada bebeği nasıl gördüğünüz ile ilgili ayrıntılı yorumlara geçelim. Bebeğin cinsiyeti, göz rengi, güzelliği veya rüya sahibinin özelliklerine göre yorumlar şu şekildedir;

Rüyada Erkek Bebek Görmek;

Rüyada erkek bebek görmek; hiç ummadığınız kadar sevineceğiniz bir haber alacak ve havalara uçacaksınız.

*Rüya sahibi eğer hamile ise veya yakın zamanda çocuk istiyorlarsa çok hayırlı bir erkek çocuğa sahip olacaktır.

Yaşamınızda hayırlara vesile olacak bir eser tavsiyesi

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar kitabı

Duaların muazzam gücünden faydalanarak hayatınızda yepyeni kapıların açılmasını istiyorsanız Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar kitabını mutlaka okumalısınız.

Yüzlerce sahih duaya yer veren bu eser okurlardan çok olumlu yorumlar almaktadır ve inşallah sizin için de hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

Kenzül Dua veya Anahtar Dualar adıyla tanınan bu yapıt, birçok kişiye ciddi anlamda fayda sağlamış ve katkı sunmuş muazzam bir kitap. Siz de bu muazzam Kitabı indirmek için şuradaki linke tıklayınız… (Tıklayıp Kenzül Dua Kitabı’nı indirin.)

Rüyada Kız Bebek Görmek;

Rüyada kız bebek görmek; vefalı ve merhametli insanların hayatınıza gireceği ve zor anlarınızda yanınızda olacağına işaret eder.

Bu kişiler sayesinde işleriniz rast gidecek ve zorlukları beraber aşacaksınız. Kız bebek bereketin de simgesidir.

*Diğer bir yorum ise toplum tarafından sevilen ve saygı duyulan işler yapacak, taktirini alacaksınız insanların.

*Rüya sahibi eğer hamile ise; bebeği erkek olacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada Cami Avlusuna Terk Edilmiş Bebek Görmek;

Rüyada terk edilen bebeği eğer kucağınıza alıp onu sahiplenir iseniz; uzun zamandır hasret kaldığınız evlada kavuşacağınıza işaret eder. Bebeği alıp emzirdiyseniz büyük sevap alacaksınız.

Bu iyiliğiniz Allah katında karşılıksız kalmayacak ve ziyadesiyle mutlu olacağınız hayırlı haberlere işaret eder.

*Diğer yorumu ise; eğer bebek kucağınızda ağlamıyor ise; sahibi olacağınız bir miktar para kısa zamanda elinize geçecektir.

 Rüyada Ağlayan Bebek Görmek;

Rüyada ağlayan bebek görmek; zamanında isteyerek yaptığınız ve bir dostunuza verdiğiniz zarardan dolayı yaşayacağınız pişmanlıkların sizi huzursuz edeceği bir döneme gireceğinize işaret eder.

Attığınız bu iftiradan dolayı işleriniz rast gitmeyecek ve manevi olacak zor günler sizi bekliyor olabilir.

*Eğer ağlayan bebeği susturmak istiyor iseniz; yaptığınız hataların üstünü kapatmaya çalıştığınıza işarettir.

*Sizi üzen birisi var ise; af dilemek için size bazı sürprizler hazırlıyor olabilir.

Rüyada Gülen Bebek Görmek

Rüyada gülen bebek görmek; uzun zamandır yakanızı bırakmayan dertlerinizden artık kurtulacak ve rahat bir nefes alacaksınız.

Rüyada Bebekle Oynamak;

Yoğun bir iş temposu içinde iseniz; sevdiğiniz insanlarla yapacağınız güzel bir tatil sizi bekliyor olabilir. Rüyanızda bebekle çok eğlenmiş ve oyunlar oynamış iseniz bu tatil enerjinizi toplamanız için çok iyi bir fırsat olacaktır.

Rüyada Bebek Emzirmek;

Rüyada bebek emzirmek; çok sevdiğiniz ve değer verdiğiniz bir kişiyi kaybedebilir veya ondan uzak bir yerde yaşamaya başlayabilirsiniz. Bu ayrılık iş dolayısıyla bulunduğunuz şehri terk edebileceğinize işaret eder.

*Bu günlerde yeni bir ortama girebilirsiniz. Bu ortamda sizden hoşlanmayacak bazı kişiler olabilir. Bu kişilere karşı dikkatli olmalı ve fazla samimi olunmamalı.

 Rüyada Kız Bebeği Kucağa Almak;

Rüyada kız bebeği kucağa almak; yapacağınız bazı ufak tefek yatırımlar veya işler olacaktır. Bu işlerden tahmin edemeyeceğiniz kadar karlı çıkacaksınız.

*Eğer maddi zorluklar yaşıyor ve bir türlü istediğiniz hayatı yaşayamıyor iseniz artık her şey değişecek ve hiçbir sıkıntınız kalmayacaktır. Kız bebek hayır ve kısmettir. Refaha ulaşacağınızın işaretidir.

Rüyada Güzel Bebek Görmek;

Rüyada görülen bebek eğer güzel ise, yakınınızda birileri tez zamanda sağlığına kavuşacak. Bu sizin için çok sevinçli bir haber olacaktır.

Rüyada Çirkin Bebek Görmek;

Rüyada görülen bebek çirkin ise, hoşunuza gitmeyecek ve sizi rahatsız edecek sözler duyacağınıza işaret eder. Bu sözler bazı dedikodularda olabilir.

 Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek;

Rüyada görülen yeni doğmuş bebek, hayatınıza girecek yeni kişilere işaret eder. Bu kişiler hayatınıza renk katacak, renk katacaklar.

Rüyada Bebek Doğurmak;

Bu rüya iki farklı şekilde yorumlanır. Birincisi, eğer ki çocuk sahibi iseniz, çocuklarınızın yaşayacağı sağlık sorunları sizi üzebilir. Bu geçici bir dönem olacaktır. Kısa süreli bir huzursuzluk hane içine girecektir.

Diğer bir yorum ise;  eğer evli iseniz eşiniz tarafından ihanete uğrayabilir, hayatınız altüst olabilir. Bekar iseniz aynı şey sevgiliniz tarafından başınıza gelebilir.

Rüyada Bebek Kundağı Görmek;

Rüyada bebek kundağı görmek, hayalini kurduğunuz şeye ulaşacağınız ve muradınıza ereceğinizin işaretidir. Bu muradınız hayatınızda yeni bir dönem olacak ve birçok kapıyı açacaktır.

Rüyada Bebeğin Doğduğunu Görmek;

Rüyada bebeğin doğduğunu görmek; görmek istemeyeceğiniz bazı durumlara şahit olmak zorunda kalabilirsiniz. Bu şahitlik zamanla başınıza dert açacak ve ummadığınız kadar büyüyecektir.

*Rüya sahibi erkek ise; eşinizden boşanacak ve yeni birisi ile hayatınızı birleştireceksiniz.

*Rüyada kişi eğer doğuma gittiğini görüyor ise; uzun süredir yapmak istediğiniz ama bir türlü imkan bulamadığınız bir takım planlarınızı gerçekleştireceksiniz.

 Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek;

Bu rüya çok hayırlıdır. Size üzen bazı dertleriniz artık bitecek ve maddi sıkıntılarınız son bulacaktır. Yeni kapılar açılacak hayırlı işlere başlayacaksınız.

Rüyada Bebek Beşiği Sallamak

Rüyada beşik sallamak, sizi bir süredir bekleten birileri var ise, veya beklediğiniz bir iş varsa hala zamanınız var demektir. Sabır isteyen bir döneme gireceksiniz. Bu süreç sizi yıpratabilir.

Eğer salladığınız beşik boş ise, gönül verdiğiniz kişi size karşı samimi değil. Boşuna zaman kaybetmeyin. Bu rüya sizin için bir uyarıdır.

 Rüyada Oyuncak Bebek Görmek;

Rüyada oyuncak bebek görmek, bir süredir kafanızı yoran ve bir türlü karar veremediğiniz birisi için güzel bir hediye alıp, aranızda ki ilişkiyi güçlendireceksiniz. Bu kişi size karşı güvenle yaklaşacak, aranızda geleceğe yönelik güzel bir bağ oluşacaktır.

Başka bir yorum da ise, rüya sahibinin gönül işlerinde çokça hızlı davrandığı, kendini birisine ait hissetmediğinin işaretidir. Bu davranışlar çevreniz tarafından yanlış anlaşılmaktadır.

Rüyada Konuşan Bebek Görmek;

Bu rüya sizin fazla hayalperest davrandığınızı, bundan dolayı hayatınızın çok dağınık olacağının işaretidir. Bu davranışınız sizi iş çevrenizde zor duruma koyabilir, amirleriniz tarafından bazı uyarılar alabilirsiniz.

Rüyada Ölü Bebek Görmek;

Rüya sahibinin bir hastası var ise, yakın bir tarihte kaybedebileceğine işaret eder.

Rüyada Uyuyan Bebek Görmek;

Rüya sahibinin bir arkadaşına yapacağı ihanet ve bunun ağır bedelinin olacağına işaret eder. Bu günlerde ufak bir tartışma dahi olsa uzak durmanızda fayda olabilir. İstemeden de olsa kendinizi hatanın içinde bulacaksınız.

 Rüyada Bebek Sevmek;

Rüyada bebek seven kişi, genel olarak yalnızlık çeken birisidir. Uzun süredir yaşadığı yalnızlık kişiye yanlış işlere yönlendirmiş ve ağır bedeller ödemiştir. Bundan kurtulmak için aileniz ile daha fazla zaman geçirmeniz gerekebilir.

Rüyada Bebeğe Dönüşmek;

Rüyada siz bir bebek iseniz, geçmiş günlerinize duyduğunuz özleme işaret eder. Bu özlem sizi her eskiye götüreceği için çevrenizde ve iş ortamınızda başarısız olacağınız günler yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada Bebek Sahibi Olmak;

Rüyada bebek sahibi oluyor iseniz, mülk sahibi olacağınıza işarettir.

Rüya sahibi veya yakınından birisi hasta ise, şifa bulacağı anlamına gelir.

Rüyada Bebek Yıkamak;

Rüyada bebek yıkamak, hayatınızda ki birçok arkadaşınızı artık görmek istemeyecek ve onlarla ilişkinizi bitireceksiniz. Bu kararı almanızın nedeni ise, size atılan bir iftira olacaktır.

 Rüyada Yürüyen Bebek Görmek;

Rüya sahibinin yapacağı bir yatırımdan çok karlı çıkacağına işaret eder. Eğer böyle bir fikriniz var ise, çekinmeden işe atılabilirsiniz.

 Rüyada Bebek ile Yolculuk Etmek;

  Bu rüya size şans getirecek bir yolculuğun olacağı ve çok memnun kalacağınız yeni ortamların olacağına işaret eder.

 Rüyada Bebeğin Altına Yapması;

Hane içine bereketin ve bolluğun gireceğine işarettir.

 Rüyada Bebek Öldürmek;

Rüya sahibinin önemli kararlar alacağı bir döneme gireceği ve bu kararlardan zararlı çıkacağına işaret eder. Bir arkadaşınız sizi yanlış yönlendirebilir, bunlar pişman olacağınız kararlar olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir