Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Rüyada Balık Görenler Değişime Hazır olun…

Rüyada Balık Görmek

Rüyada balık görmek genellikle maddi ve manevi kısmeti işaret eder.

Maddi olarak; elinize geçecek bol miktarda parayı simgeler.

Borç olarak verdiğiniz paranın, yaptığınız işten gelecek olan paranın ya da size kalacak olan mirasın elinize geçeceği anlamına gelmektedir.

Manevi olarak ise; eğer evliyseniz eşinizin size yapacağı bir sürpriz, eğer bekar iseniz karşınıza yakın zaman da çıkacak olan birini işaret eder.

Rüyanızda balığı nasıl gördüğünüze bağlı olarak farklı yorumlanabilir.

Bunlar aşağıdaki başlıklardan verilmektedir.

Rüyada tuzlu balık görmek

Rüyada tuzlu balık sürekli ve hayırlı bir mala sahip olacağınız anlamına gelmektedir. Gördüğünüz bu tuzlu balığı yemek ise; meşgul olduğunuz iş ile ilgili bir yolculuğa çıkacağınızı simgeler.

Çıkacağınız bu yolda para kazanacağız uzun bir yolculuk olacaktır.

Yaşamınızda hayırlara vesile olacak bir eser tavsiyesi

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar kitabı

Duaların muazzam gücünden faydalanarak hayatınızda yepyeni kapıların açılmasını istiyorsanız Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar kitabını mutlaka okumalısınız.

Yüzlerce sahih duaya yer veren bu eser okurlardan çok olumlu yorumlar almaktadır ve inşallah sizin için de hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

Kenzül Dua veya Anahtar Dualar adıyla tanınan bu yapıt, birçok kişiye ciddi anlamda fayda sağlamış ve katkı sunmuş muazzam bir kitap. Siz de bu muazzam Kitabı indirmek için şuradaki linke tıklayınız… (Tıklayıp Kenzül Dua Kitabı’nı indirin.)

Rüyada Balık Pişirmek

Rüya da balık pişirmek çok yakın bir zaman da sıkıntılarından kurtulacağı, bir iş sonucu zarara uğramışsa bu zararı karşılayacağı, daha fazla sorunun önüne gereceğini simgeler. Ayrıca bulunduğu mevkiden daha iyi konumlara geleceğini anlamına gelmektedir.

Rüyada balık tutmak

Balığı tutan kişinin büyük bir kısmetinin çok yakında ayağına geleceğini işaret eder. Rüya sahibinin uzun yıllar boyunca çalışarak emeğinin karşılığını alacağını, maddi olarak rahatlayacağı anlamına gelir.

Rüyada yüzen balık görmek

Rüyada yüzen balığın size doğru gelmesi kısmetin habercisidir.

Balıkların su yüzeyine çıkması sizin için gerçekleşmesi mümkün olmayacak istek ve arzularınızın beklenmedik bir anda gerçekleşeceği anlamına gelmektedir.

İşleriniz çok çabuk gerçekleşecektir. Denizde farklı türden balıkların bir arada yüzdüğünü görürseniz bu da farklı duyguları bir arada yaşayacağınız anlamına gelir. Yani bir taraftan büyük sevinçler yaşarken, bir taraftan ise meydana gelecek durumlara canınız sıkılabilir.

Sazan Balığı görmek

Rüyada sazan balığı görmek saflığın güzelliğin simgesidir. Evlenmeyi düşünen ve bekarların muradına ereceği anlamına gelmektedir.

Bulanık su içinde sazan balığı görmek ise iyi değildir. Hakkında yapılan ve yapılacak olan dedikoduların gün yüzüne çıkması an meselesidir,

Rüyada yunus balığı görmek

Rüyada Yunus balığını görmek,  korkularınızla yüzleşeceğiniz, bulunduğunuz fakir konumundan zenginliğe atacağınız adımı simgelemektedir.

Aile içinde yaşanan tatsızlıkların son bulacağı konuşularak halledileceğini, sevdiğiniz insanla aradaki engelleri aşacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Çürümüş veya Kokmuş Balık Görmek

Rüyanızda çürümüş ve kokmuş balık görmek yaklaşmakta olan olumsuz şeylerin habercisidir. Yanlış arkadaşlıkların sonucunda girmiş olduğunuz yada gireceğiniz kötü durumun kısa sürede büyüyeceği ve çevreniz tarafından duyulacağını dalalet eder.

Rüyada çürümüş veya kokmuş balık görüp ve yemek ise yanlış bir ilişki içinde olduğunuzu yada yanlış bir ilişkiye başlayacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Yılan Balığı veya Benzeri Balık Görmek

Rüyanızda yılan balığı veya yılana benzer balık görmek yapmak istediğiniz veya içinde bulunduğunuz durumu çekemeyen insanların varlığını işaret eder.

Bu insanlar yüzünden sergilediğiniz davranışların iş hayatında olumsuz etkilerini göreceksiniz. Bu insanların yaydığı kötü enerji ve kötü niyet ile rüya sahibini etkisi altına alacağı anlamına gelir.

Rüyada yılan balığı veya benzeri bir balık görmek her yerde olur olmadık konuşan birini işaret eder.

Rüyada Köpekbalığı Görmek

Rüyada köpekbalığı görmek, sizi kıskanan çekemeyen birinin var olduğunu işaret eder. Rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu ortama çok dikkat etmesi gerekmektedir.

Çevresinde bulunan bu kişilere sırlarını anlatmamaları onların yararına olacaktır.

Ayrıca köpek balığı gücü de simgeler karşınıza çıkacak yüksek mertebeden biriyle tanışacağınızı anlamına gelmektedir.

Bu kişinin sizin işinizde ilerlemenize yardımı dokunacaktır.

Rüyada Balık Ticareti Yapmak

Rüyada balık ticareti yapmak farklı durumların ifade eder. Önünüze çıkacak önemli fırsatların habercisidir.

Eğer ticaret işiyle uğraşıyorsanız kazanacağınız paranın helal olduğunu ve bol kazançlı bir işle meşgul olduğunuz anlamına gelmektedir.

Pişmiş balık satan rüya sahibi ise mutlu bir kişiliğe sahiptir ve herkes tarafından sevilip saygı duyulan bir kimsedir.

Rüya sahibinin yakınları yardıma muhtaç bir durumdadır bu nedenle rüya sahibinin yardımına ihtiyaçları vardır.

Rüyada Bir Balığın Başka Bir Balığı Yemesi

Rüyada bir balık başka bir balığı yiyorsa, bu rüya sahibine yaklaşmakta olan ciddi bir problemi işaret eder.

Yaptığı işte bir ortaklık söz konusu ise bu ortağın yapacağı vurguna dikkat etmesi gerekmektedir.

Atacağı adımların hesabını yapması ilerleyen günlerde rahat nefes almasını sağlayacaktır.

Rüyada Elinde Balık Tuttuğunu Görmek

Rüyasında elinde balık tuttuğunu gören rüya sahibi içinde bulunduğu olumsuz şartlar için yardım istese de bu kişi içinde bulunduğu kendisi çözecektir.

Sıkıntılı zamanlar yaşayabileceğini de işaret eder. Ancak bu sıkıntıların aşılmasıyla içini ferahlatacak bir haber alması da çok yakındır.

Elinde tuttuğu balık rengi siyah veya gri tonlarında normal bir balık ise kısmetinin açıldığına, kırmızı ise üzücü haberler alacağının işaretidir.

Rüyada Olta ile Balık Görmek

Rüyada olta ile balık görmek rüya sahibine verilmek istenen bir mesajın simgesidir. Karşısına çıkacak olan ve kendisinin olumsuz olarak algıladığı durumun tam tersine kendi yararına olacağı anlamına gelmektedir.

Ayrıca sıkıntı içerisinde bulunduğu durumun çok kısa bir süre içerisinde kurtulacağı anlamına da gelmektedir.

Rüya sahibi kendi dışında birinin elinde olta ve balık görürse bu yeni arkadaşlar edinileceği ve bu arkadaşlarla iyi, güzel günler geçirileceğini ifade eder.

Rüyada Hamsi Görmek

Rüyada hamsi balığı görmek, genellikle olumlu yorumlanır. Hamsi balığı rüya gören kişinin mutluluğu, sevinci, şansı ve parasının artmasını işaret eder.

Mutlu huzurlu bir hayat süreceğinin habercisidir. Hamsi bolluğun ve bereketin simgesidir.

Rüyada Evde Balık Görmek

Evde balık görmek rüyayı gören kişinin kötü hastalığa yakalanacağı anlamına gelecektir. Ayrıca bu kişinin gemi yolculuğuna çıkarak hastalığının tedavisi olan ülkeye doğru yola çıkacaktır. 

Rüyada Bir Sürü Balık Görmek

Rüyada bir sürü balık görmek, rüyayı gören kişinin kariyer ve iş ile ilgili konularda büyük gelişmeler yaşayacağını ifade eder.

Eğer maaşlı bir iş ile meşgulse terfi edeceği ya da kendi işinin patronu olacağını ifade etmektedir. Böylelikle para sıkıntısı çekmeyeceği ve çevresinde saygın biri haline gelecektir.

Çevresindeki ihtiyaç sahibi insanlara yardım edecektir. Hayırlı bir kıymetle yakın zaman da karşılaşacak ve geniş bir ailenin sahibi olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Büyük veya Küçük Balık Görmek

Rüyada büyük balık görmen insana yüklü miktarda para geleceği anlamına gelmektedir.

Büyük balık rüya gören kişinin şanslı olduğunu da ifade etmektedir. Rüyada küçük balık gören kişinin zorluklarla, stresle yüzleşeceği anlamına gelmektedir.

Hayatının zorlu sürecine gireceğinin habercisidir. Kısa sürede bu süreç geçecektir.

Rüyada Balık Dolu Akvaryum Görmek

Rüyada balık dolu akvaryum gören kişinin hayırsever ve yardımsever bir kişiliğe sahip olduğunun işaretidir.

Bu kişi hayatında karşılaşacağı sıkıntıların üzerinden kolaylıkla gelebileceği anlamına gelmektedir.

Ayrıca hayırlı bir kısmetle karşılaşacağını ve bu kısmetin bereketiyle birlikte geldiğini anlamına gelmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir