Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Rüyada Baba Görmenin Bilinmeyenleri !!!

Rüyada Baba Görmek

Rüyada baba görmek; rüya sahibi için uzun süredir gerçekleştirmek istediği fakat bunları yapmak için istediği fırsatı yakalamadığına işaret eder.

Rüya sahibi için yakın zamanda içinde ukte kalan şeyleri gerçekleştireceği ve olmasını istediğin şeyleri artık yerine getireceği anlamına gelir.

Rüyada baba görmek; genel olarak gücünüzün artacağına toplum içinde itibarının olacağını ve iyi konuma geleceğinize işaret eder.

Rüyada babanın görüş biçimine göre farklı yorumları vardır. Bu yorumlar yazının devamında detaylı bir şekilde açıklanmıştır.

Rüyada Babanızın Sizi Öldürmesi

Genel olarak rüyada ölmek veya öldürülmek kişinin ömrünün uzayacağına, mutlu bir hayat süreceğine, sağlığının yerinde olacağına ve neşesini daim olacağına işaret eder.

Babanız tarafından öldürülmek ise şerefli ve itibarlı bir hayat yaşayacağınız anlamına gelir.

Rüyada Ölmüş Babayı Görmek

 Sizden bazı konularda yardım isteyecek insanların olacağı ve siz de bu istekler karşısında duyarsız olmayıp onların isteklerine yardımlarına koşacaksınız anlamına gelir.

Bu şekilde bir kişiye yardım edebilirseniz bu kişinin hayır duası ile işleriniz her zaman yolunda gidecektir.

Rüyada Yaşayan Babayı Ölmüş Olarak Görmek

Rüyada yaşayan babayı ölmüş olarak görmek; geçmişte yaşadığınız bazı sıkıntılı olayların tekrar gün yüzüne çıkacağı ve sizin canınızı sıkacak durumlarla karşılaşacağınız işaret eder.

Rüyada Baba Evinin Yıkılması

Başınıza gelecek olan uğursuzluklar ve belalara işaret eder. Aile arasında çıkacak tartışmalar kavgalar ve ayrılıklar olacaktır.

Rüya sahibinin böyle bir olay karşısında soğukkanlı davranması ve aileyi bir arada tutması çok önemlidir. Rüya sahibine büyük sorumluluklar düşecek ve alacağı kararlar herkesi etkileyecektir.

Rüyada Babanın Sizi Sevmesi

Rüyada bir baba evladını seviyor ise ömür boyu onun arkasında olacağı ve her sıkıntısından sırtını dayayabileceği birilerinin olduğu anlamına gelir. Bu rüya size şans ve uğur getirecektir.

Rüyada Babanın Ağladığını Görmek

Rüyada ağlamak genel olarak mutlu ve güzel haberlerin olacağı ve hayatında her zaman iyi şeyler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada babanın ağladığını görmek ise; alacağı müjdeli bir haberin olduğu anlamına gelir. Eğer Rüya sahibi maddi olarak zorluk yaşıyor ise artık son bulacağı ve refaha ulaşacağına işaret eder.

Rüyada Baba Olduğunu Görmek

Rüyada baba olduğunu görmek; elde edeceği güce ve imkanlara işaret eder. Rüya sahibinin güçlü bir karaktere sahip olduğu ve alacağı sorumluluklar karşısında asla pes etmeyeceğine işaret eder.

Yaşamınızda hayırlara vesile olacak bir eser tavsiyesi

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar kitabı

Duaların muazzam gücünden faydalanarak hayatınızda yepyeni kapıların açılmasını istiyorsanız Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar kitabını mutlaka okumalısınız.

Yüzlerce sahih duaya yer veren bu eser okurlardan çok olumlu yorumlar almaktadır ve inşallah sizin için de hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

Kenzül Dua veya Anahtar Dualar adıyla tanınan bu yapıt, birçok kişiye ciddi anlamda fayda sağlamış ve katkı sunmuş muazzam bir kitap. Siz de bu muazzam Kitabı indirmek için şuradaki linke tıklayınız… (Tıklayıp Kenzül Dua Kitabı’nı indirin.)

Rüyada Babayı Dövmek

Rüyada babayı dövmek; çirkin ve saygısız ve bir davranış gibi görünse de aslında hayatı boyunca aile büyüklerine karşı saygıda kusur etmeyeceği ve onlara hayırlı bir evlat olacağı anlamına gelir. Onların hayır duasını alacak ve ömrü boyunca vefalı bir evlat olacaktır.

Rüyada Üvey Baba Görmek

Rüya sahibinin hane içinde getireceği paranın helal olmayan yollarla kazanacağı ve bundan dolayı şanssızlık yaşayacağına işaret eder.

Bu paradan hiçbir hayır görmeyecek olan rüya sahibi ailesine ve çocuklarına haram para yedirecektir.

Rüyada Babayı Hasta Görmek

Elde edeceğiniz paradan hiçbir hayır görmediğiniz ve size uğursuzluk getireceğine işaret eder.

Rüyada babanız yatalak bir şekilde yatıyorsa; zorluğu ve üzgün günlerin sizi beklediği anlamına gelir.

Rüyada Babanızın Boşandığını Görmek

Bu rüya sizin için pek de hayırlı değildir. Eğer babanız annenizi boşuyor ise sizi ihmal edeceği ve hak etmediğiniz bir hayat yaşamanıza sebep olacağına işaret eder.

Veya babanızın sorumluluklarını yerine getirmeyeceği ve birçok konuda sorumsuz davranışlar sergileyeceğine işaret eder.

Yaşanacakların sebebi babanızın veya aile büyüğünün birisinin bulunduğu ortamın kendisine göre olmadığı yanlış insanlarla muhatap olduğu ve bunu zamanla ailesine yansıtacağı anlamına gelir. Bu rüya size aile birliğinizin bozulacağı ve evin neşesinin kalmayacağı anlamına gelir.

Rüyada Babanın Cenazesini Görmek

Rüya sahibi hayatında çok büyük değişiklikler yapacak ve önemli kararlar alacaktır. Bu değişiklikler ile hayatına yeni kişiler alacak ve yeni işlere atılacaktır.

Bu rüyanın diğer anlamı ise sürekli içinde yaşadığı bazı korkularının olduğu ve bunları kimseye anlatamadığı anlamı taşır.

Eğer içinizde bir ölüm korkusu veya birilerini kaybetme, sevdiği insanlarla arasına mesafe girmesi, onlarla kavgalı duruma düşme ve buna benzer istemediği korkuları sürekli içinde taşıdığı anlamına gelir.

Rüyada Babanın Bağırması

Rüyanızda babanız size veya herhangi birine bağırıp kavga ediyor ise; bu geçmişte yaptığınız bazı hataların yüzünüze vurulacak ve bundan pişmanlık vicdan azabı yaşayacaksınız.

 Vakti zamanında istemeden de olsa birilerinin kalbini kırmış veya onlara haksızlık etmiş iseniz bunların cezasını bugün çekecek ve bedel ödeyeceksiniz.

Rüyada Babanın Yandığını Görmek

Bu aralar çok kötü haberlerin alınacağı ve size acı verecek olaylar yaşayacağımıza işaret eder.

Eğer babanız bir yangının içinde kalıp yanıyor ve bundan dolayı haykırıyor ise ona karşı yapacağınız ciddi hataların olacağı ve onun canını sıkacak durumlar yaşatacağınız anlamına gelir.

Yapacağınız hataların bedelini babanıza veya aileden herhangi birisine yansıtacağınız anlamındadır.

Rüyada Babayı Öpmek

Rüya sahibi rüyasında babasını öpüyor ise; bu aralar yapacağı bazı işlerde karşısına bir takım zorluklar çıkacak ve çevresinden yardım isteyecektir.

Eğer ölmüş babanızı rüyanızda öpüyor iseniz; ona karşı çok büyük bir hasret ve özlem çektiğiniz anlamına gelir.

Genel olarak rüyada babayı öpmek, babanızın her daim yanınızda olduğu ve üzerinizden dualarını eksik etmediği anlamına gelir.

Rüyada Babadan Para Almak

Rüya sahibi için maddi sıkıntıların biteceği ve rahata ulaşacağı anlamına gelir. Eğer uzun süredir maddi sıkıntı yaşıyorsanız ve bundan dolayı bazı kişilerle husumet halinde iseniz bunlar artık son bulacak ve beladan kurtulacaksınız.

Bu rüya sizin için hayırlı olup hane içine bereketin ve rızkın olacağına işaret eder.

Rüyada Baba Evini Görmek

Rüya sahibinin eski günleri sürekli hatırladığı yaşadığı güzel olayları unutamadığı ve bir türlü geçmişten kopamadığına işaret eder.

Eğer baba evine giriyor iseniz rüyanızda size geçmişi hatırlatacak bir arkadaşınız veya bir yakınınızla karşılaşacak ve eskiyi yad edeceksiniz.

Rüyada Baba Eli Öpmek

Rüya sahibi eğer bekar ise anne ve babasının önerdiği bir kişi ile hayatını birleştirecek ve bundan asla pişmanlık duymayacaktır. Aile sözünü dinleyerek hayatında sürekli hayırlı şeylere vesile olan adımlar atacak ve ailesine ömür boyu minnet duyacaktır.

Rüya sahibi eğer evli ise yeni yapacağı işler de ailesinin rızasını alacak ve onların onayı ile adım atacaktır.

Rüyada Baba ve Amca Görmek

Etrafınızda yakınlarınız veya Akrabalarınız tarafından sürekli rahatsız edileceğiniz ve aile içi huzurunuzu bozulmak istendiğine işaret eder. Genel olarak rüyada akraba görmek iyiye yorumlanmaz.

Rüyada Baba ile Evlenmek

Yakın arkadaşlarınız veya çevrenizde olan bazı kişilerin uygun olmayan ilişkiler yaşadığı zina yaptığı ve sizin de bunlara tanıklık edeceğinize işaret eder.

Tanıklık ettiğiniz bu nahoş durumlar sizi huzursuz edecek ve ikilemde bırakacaktır. Bu durumları itiraf edip etmeme konusunda doğru karar vermeniz çok önemlidir.

Rüyada Baba Görmek ve Ağlamak

Babanızın veya çok sevdiğiniz bir büyüğünüzün bir süredir yaşadığı sağlık sorunları var ise bununla ilgili önemli ve güzel gelişmeler yaşayacağını, hastalığının biteceğine ve bir daha bu şekilde rahatsızlık yaşamayacağına işaret eder.

Rüyada babanız ile beraber ağlıyor iseniz; onun derdine derman olacak kişi sizsiniz ve sizi her zaman yakınında görmek istiyordur.

Babanız bugünlerde eğer sıkıntılı zamanlar geçiriyoruz ise onu asla yalnız bırakmamalı ve her türlü desteği ona sunmalısınız.

Rüyada Baba ile Arabaya Binmek

Size değer veren ve sizi seven kişilerle vakit geçireceğiniz onların yanında olacağınız güzel bir yolculuğa çıkacağınız ve bu yolculuktan çok keyif alacağınıza işaret eder.

Bu kişilere ayıracağınız zaman çok değerli ve kıymetli olacaktır. Manevi olayları paylaşmayı eğer hayatınızda eksik tutuyor iseniz buna dikkat etmeli ve sevdiklerinize daha çok zaman ayırmalısınız.

Rüyada Baba ile Dedikodu Yapmak

Arkanızdan hoş olmayan sözlerin söylendiği ve hakkınızda olur olmaz dedikoduların yapıldığı anlamına gelir.

Durumları dürüst ve samimi davranışınız da bertaraf etmeli ve insanların bu kötü niyetini boşa çıkarmalısınız.

Rüyada Baba ile Zina Yaptığını Görmek

Topluma aykırı davranışlar sergilediğiniz veya sergileyeceğiniz, bundan dolayı dışlanacağınız anlamına gelir.

Toplum ahlak ve kurallarını ihlal eden bu gibi davranışlarınız var ise bu rüya sizin için bir uyarı niteliğindedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir