Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Rüyada Araba Görmek ile İlgili Duymadıklarınız !!!

Rüyada Araba Görmek

Rüyada araba görmek genel olarak yapılacak olan bir ticaret alım satım işleri veya mali değeri olan durumlara işaret eder. Rüyada araba görmenin çok geniş ve farklı anlamları vardır.

Rüyanızda gördüğünüz arabanın rengi büyüklüğü veya arabayı kimin sürdüğü ile ilgili farklı yorumlara sahiptir.

Rüyada araba görmek ile ilgili genel tabirler yazının devamında mevcuttur.

Rüyada Araba Sürmek

Rüya sahibinin iş hayatında disiplinli ve düzenli bir kişiliğe sahip olduğu ve bu özelliğinden dolayı başarı basamaklarını hızlıca çıkacağına işaret eder.

Eğer bugünlerde beklediğiniz bir iş var ise bununla ilgili olumlu cevaplar alacaksınız ve hayatınız bir anda çok daha güzel yerlere gelecektir.

Rüyada Araba Kazası Görmek

Bu rüya sizin için pek hayra alamet değildir. Rüya sahibinin başına gelecek olan bir tehlike veya kazanın olacağına, bu durumdan dolayı fiziksel olarak yara alacağına işaret eder.

Eğer bu günlerde yolculuk yapmayı planlıyor iseniz ya iptal etmelisiniz ya da çok dikkatli olmalısınız.

Rüyada eğer araba ile kaza yapan siz iseniz istemeden de olsa alacağınız yanlış kararlardan dolayı birçok insanı etkileyecek durumlar yaşayacaksınız.

Rüyada Araba ile Takla Atmak

Rüya sahibi için kötü olayların habercisi niteliğindedir.

Hayatınızda her şey yolunda giderken karşınıza çıkacak bir arkadaşınız yüzünden hayatınız altüst olacak ve uzun bir süre sıkıntılı dönemler geçirecektir.

Rüyada Birine Çarptığını Görmek

Yapacağınız büyük bir yanlış karşısında yakınınızdan birisi çok üzülecek ve onun kötü şeyler yaşamasına sebep olacaksınız.

Rüyada çarptığınız kişi yabancı ise aldığınız kararların yanlış oldu ve bir büyüğünüze danışmanız gerektiği anlamına gelir.

Rüyada Arabanın Arkasından Koşmak

Hayatınızda elde etmek istediğiniz fakat bir türlü isteklerinize kavuşamadığınız anlamına gelir.

Ne kadar çaba sarf ederseniz edin bir türlü o hayal ettiğiniz hayatı elde edemeyeceğinizin işaretidir.

Rüyada Arabaya Binmek

Uzun zamandır görmediğiniz bir yakınınız veya aile bireylerinden birisinin yakın zamanda size misafir olacağı ve size sürpriz yapacağı anlamına gelir.

Rüyada arabaya binip bir yerlere gitmek ise karşınıza çıkacak yeni insanlara ve yeni ortamlara işaret eder.

Rüyada Yeni Araba Almak

Rüya sahibi için çok hayırlı ve bereketli bir zamanın yaklaştığına işaret eder. Elde edeceği mal mülk ve servet anlamındadır.

Rüya sahibi eğer bu aralar yatırım yapmak istiyor ise bunun için en doğru zaman budur.

Rüyada Araba Pazarı Görmek

Yapacağınız bir alışveriş olacaktır. Bu alışveriş hayırlı bir evlilik veya nişan için yapılan hazırlıklar alınan hediyeler anlamına gelmektedir. Yakın zamanda haneniz de güzel bir kalabalık olacaktır.

Rüyada Başkasının Araba Kullandığını Görmek

Buraya etrafınızdaki arkadaşlarınızın başarılarının artacağı ve çok iyi noktalara geleceği anlamına gelir. Kendinizi kötü hissedecek ve içten içe onların başarılarını ve elde ettikleri hayatı kıskanacaksınız.

Rüyada araba kullanmayı bilmeyen birisinin araba kullanması ise hiç ummadığınız bir arkadaşınızın size yapacağı büyük bir hatanın olacağı anlamına gelir.

Rüyada Gelin Arabası Görmek

Rüya sahibinin sevdiği kişiye kavuşamaması ve ona ömür boyu hasret kalacağı anlamına gelir.

Rüyada Gelin Arabası Süslemek

Hane içine girecek yeni bir kişinin getireceği müjdeli haberler olacaktır. Bu haberleri ile evinizde neşe ve huzur eksik olmayacaktır.

Rüyada Araba Park Etmek

Yakın zamanda evinizi taşıyacağınız ve yeni bir şehre göç edeceğiniz anlamına gelir.  Gideceğiniz bu yeni ev size çok uğurlu ve hayırlı olacaktır.

Rüyada Araba Kiralamak

Bir yakınınız veya aileden birisinin size değerli bir eşyasını emanet edeceği anlamına gelir. Bu emanet size birkaç gün bile olsa ciddi sıkıntı verecektir.

Rüyada Araba Anahtarı Görmek

Karşınızda yeni kapılar ve yeni fırsatlar çıkacaktır. Vakti zamanında sizi ciddiye almayıp yüzünüze bile bakmayan kişiler bugün size muhtaç olup sizden yardım isteyecektir.

İstediğiniz hayatı elde etmeniz için az bir sürenin kaldığı anlamına gelir.

Rüyada Uçan Araba Görmek

Hayalini kurduğunuz bazı şeylerin imkansız olduğu ve sadece zaman kaybı yaşadığınız anlamına gelir.

Hayatınızı beraber kurmak istediğiniz birisi var ise bu kişi sizin denginiz değildir. Bu kişinin yolunu artık gözlememeli ve kendi hayatınızı kurmalısınız.

Rüyada Arabayı Hızlı Kullanmak

Hayati öneme sahip bazı kararlar da çok aceleci ve düşünmeden hareket ettiğiniz anlamına gelir. Bu kararlar sizinle beraber ailenizi de etkileyecektir.

Rüyada Araba Lastiğinin Patlaması

Hani içinde yaşanacak bir olayın dışarıdan duyulması ile aile bireylerinin ve akrabaların müdahale edeceği bir duruma dönüşecektir.

Yaşamınızda hayırlara vesile olacak bir eser tavsiyesi

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar kitabı

Duaların muazzam gücünden faydalanarak hayatınızda yepyeni kapıların açılmasını istiyorsanız Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar kitabını mutlaka okumalısınız.

Yüzlerce sahih duaya yer veren bu eser okurlardan çok olumlu yorumlar almaktadır ve inşallah sizin için de hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

Kenzül Dua veya Anahtar Dualar adıyla tanınan bu yapıt, birçok kişiye ciddi anlamda fayda sağlamış ve katkı sunmuş muazzam bir kitap. Siz de bu muazzam Kitabı indirmek için şuradaki linke tıklayınız… (Tıklayıp Kenzül Dua Kitabı’nı indirin.)

Eğer özel hayatınızda sorunlarınız var ise bunu kendi aranızda halletmeli ve dışarı yansıtmamalısınız. Aksi takdirde önünü alamayacağınız boyutlara ulaşabilir.

Rüyada Arabanın Çalınması

Sizin için manevi değeri yüksek olan bir eşyanızın ortadan kaybolması anlamına gelir.

Bu eşya ile ilgili şüphelendiğiniz kimseler olmasına rağmen elinizde yeterli kanıt olmadığından dolayı kimseye hesap sormayacaksınız.

Rüyada Araba Hurdası Görmek

Buraya sizin veya yakın çevrenizden birileri için hayırlı değildir. Bitecek bir evliliğin ve dağılmak üzere olan bir yuvanın habercisidir. Bu ayrılık sonucunda aile birbirinden kopacak ve herkes kendi hayatını yaşayacaktır.

Rüyada Oyuncak Araba Görmek

Zamanında ciddiye almadığınız bazı olayların yakın zamanda başınıza büyük belalar açacağı anlamına gelir. Hayatınızda yaşadığınız şeyleri sürekli bir oyun gibi görüp alaya almanız dan dolayı her konuda geride kalıp kendinizi değersiz yapmanız sizden kaynaklıdır.

Rüyada Araba Freninin Tutmaması

Hane içinde sözünüzün geçmemesi ve saygınızı yitireceğiniz anlamına gelir. Bu noktaya gelmenizde iyi niyetiniz ve samimi davranışlarınız etkilidir.

Rüyada Arabanın Çalışmaması

Bir yakınınızın yakalanacağı ciddi bir hastalığın olacağı ve hane içine hüzünün hakim olacağı anlamına gelir. Bu hastalık bütün yakınlarınızı uzun süre yoracak ve yıpratacaktır.

Rüyada Araba Altında Kalmak

Rüya sahibi için korkutucu bir rüya gibi görünse de alacağın sorumluluklar karşısında başarıyla üstesinden geleceğin ve bunun mükafatını çok büyük olacağı anlamına gelir.  Gösterdiğin bu gayret ve çaba sayesinde çok büyük paralar kazanacak ve aileni rahata kavuşturacaksın.

Rüyada Bir Kadının Araba Sürmesi

Korkuların ile yüzleşme vaktinin yaklaştığı ve bundan kaçışın olmadığı anlamına gelir. Cesaretini toplayıp korkularını yenmen herkes için en hayırlısı olacaktır.

Bu rüyanın diğer bir anlamı ise çevrende yaşayan bir kadından özel bir konuda yardım isteyecek ve onun fikrine ihtiyaç duyacaksın. Bu özel konu kurmak istediğin bir gönül ilişkisi ile ilgilidir.

Rüyada Araba Yolculuğu Yapmak

Rüya sahibinin uzun süredir ihtiyaç duyduğu tatile artık çıkacağı ve kafasını dinleyebileceği zamanın geldiğine işaret eder.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir